1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Непријатна миризба

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Ubavataa, 12 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ubavataa

  Ubavataa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Здраво,сакам да побарам мислење,помош,предлог? До сега сум имала однос со еден и после година дена ми се појави непријатна миризба доле ,вагиналниот дел .Се одржавам цело време не пропуштам сакам педантност..Што може да биде таа непријатна миризба и како да се отстрани?
   
  На Ajsell му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.