Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последно нешто што ископирав

Дискусија во 'Насмевка' започната од edna_malecka, 20 ноември 2020.

 1. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.829
  Допаѓања:
  14.655
  Пол:
  Женски
  Постирајте го последното нешто што го имате ископирано при пишување,пребарување.

  На онлајн час другарка ми побара помош, вака гласи:
  Имал стихозбирки "Терлан и други песни" "песни"
  Имал новели "Доживувањата на Артур".
  Имал песни "ѕвона" "Анабели Ли" "За Ани".

  Вашето?

  *ако темава е глупа слободно нека оди во корпа фала пажњи
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 2. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.829
  Допаѓања:
  14.655
  Пол:
  Женски
  Ај бришете темава, очигледно глупа е кога никој не ја приметува.
  Фала пажњи.
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.808
  Допаѓања:
  67.803
  Пол:
  Женски
 4. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  9.205
  Пол:
  Женски
 5. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.829
  Допаѓања:
  14.655
  Пол:
  Женски
 6. calm-girl

  calm-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2021
  Пораки:
  596
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
 7. BlackMistery

  BlackMistery Популарен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  700
  Допаѓања:
  1.338
  Пол:
  Женски
 8. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.718
  Допаѓања:
  24.625
  Пол:
  Женски
  *Пробав да ископирам , но не ми успеа (facepalm) . Трапава една :rofl: .

  Сакав да направам новогодишни украси од старите новогодишни венчиња , елка и лампиони . Собрав малку шишарки , ги донесов дома , ги обоив во пастелни бои со темперни боици , и почнав да ги лепам во форма на круг . Нив успеав да ги залепам без инциденти , ама кога дојде ред на лампионите и она зеленото од елката , се испозалепив цела (facepalm) лом се направив (facepalm) . А само сакав нешто слично на ова ;( секако со мој " потпис " .
  [​IMG]
   
 9. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  19.565
  Допаѓања:
  182.491
  Пол:
  Женски
 10. Dashing:)

  Dashing:) Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  1.255
  Допаѓања:
  2.054
  Пол:
  Женски


  Ова го имам правено и алиштата завршија во канта :D
   
 11. fast_and_curious

  fast_and_curious Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2021
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  470
  Пол:
  Машки
  Знаеш дека си Македонец кога...
   
 12. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  11.600
  Допаѓања:
  36.344
  Пол:
  Женски
 13. Indiegurl

  Indiegurl Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  6.282
  Пол:
  Женски
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  11.600
  Допаѓања:
  36.344
  Пол:
  Женски
  ХАЈАХАХАХАЈ за во темата сакав :D
   
 15. Anah

  Anah Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2022
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  1.307
  Пол:
  Женски
  Do people with multiple personality disorder know when they switch?