1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

После Абортус..

Дискусија во 'Канта' започната од Nenasitni, 19 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nenasitni

  Nenasitni Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  32
  Може има некоја слична тема,барав но не најдов..ме интересира која од вас правела абортус,што како ,како после него,дали има болки ,колку време треба пазење.затоа што имаф добиено ми заврши пред 4 дена некаде,а траеше многу по малку од вообичаено , и денес пак почна крф да ми тече како водичка...:/Имам незаштитни односи со дечкото околу 2 месеци,и првпат он сврши у мене пред некоја недела пиеф норлево..дали е можно и од него да е? совет..?
   
 2. Antonija123

  Antonija123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  72
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.040
  Допаѓања:
  55.855
  Пол:
  Женски
  На zeka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.