Прашање

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од kristina.1234, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. willijam

  willijam Нов член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo, moze nekoj da mi pomogne?? imav odnosi na krajot na ciklus i mozno e da sum bremena??? trebase da dobivam na 28 mi kasni 2 dena.. moze e da sum trudna ? pomognete mi ve molam
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.696
  Допаѓања:
  137.004
  Па може..зошто да не може?!
   
  На willijam му/ѝ се допаѓа ова.
 3. willijam

  willijam Нов член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  fala na prasanjeto
   
 4. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.696
  Допаѓања:
  137.004
  Ништо..повели и друг пат ..
  Реално, ако свршил во тебе сперматозоидите можат чуда да направат.
   
 5. willijam

  willijam Нов член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Kolku dena moze da kasni ciklus?? Moze e da mi docni?? da imav nezastiten odnos
   
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.696
  Допаѓања:
  137.004
  Недела дена..10 дена
  Зависи од организмот.
  Ама ако ти касни има веројатност да не е се во ред..не мора да значи дека си бремена. Хормони, цисти, замор, стрес..
   
  На willijam му/ѝ се допаѓа ова.
 7. willijam

  willijam Нов член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Nikogas ne mi docnelse ciklus zato sum malce voznemirena, ke cekam uste malce ako ne ke odam na ginekolog po sigurno,samo me interesirase to,blagodaram na odgovorot
   
 8. Margaritka27

  Margaritka27 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2016
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Devojki mozno li ee da se ostane trudna pri analen sex svrsil vnatre .. ??
   
 9. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  761
  Пол:
  Женски
  не
   
 10. mariatim

  mariatim Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  1.127
  Допаѓања:
  12.489
  Пол:
  Женски
 11. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.688
  Допаѓања:
  3.659
  Пол:
  Женски
  Што да се преземе при чешање на вагината??
  Ме уби отсабајле, 5 пати се туширав и не престанува
  HELP????
   
 12. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Сакаѓ да ве прашам консултант сум ово орифлеим...Сакам да си земам еден помал дуќан да си плаќам кирија и да си работам од таму ....Што друго ми е потребно за таа работа.?Кој знае да ме посоветува
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.