Рак на грлото на матката

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Celebrity3, 2 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Celebrity3

  Celebrity3 Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  Доколку некоја членка знае нешто повеќе за рак на грлото на матката ако може да ми каже за симптоми како се тоа се одвива, каков тек има болеста, прогноза и лекување..Фала ви однапред..
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.637
  Допаѓања:
  5.349
  тетка ми имаше некоја почетна фаза пиеше од она GE 132
  за чудо немала сега ништо...
  оние капсули не натурал и 75 за 3150ден.
   
 3. MalaMedena

  MalaMedena Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  175
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.