Форумџика на годината 2020

Родендени..!!

Дискусија во 'Канта' започната од Negreva, 11 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Negreva

  Negreva Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  8
  Помошш ми треба идеа за изненадување за роденден , ајде за некој совет .. поззки :)
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.