1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СВЕКОР

Дискусија во 'Канта' започната од Arianna, 26 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  145
  Девојки, нон стоп сме оптоварени свекрва па свекрва, ајде некое мислење и за свекорчињата да дадеме хихихи :lol:
   
 2. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  145
  ама сум футнала каде сум ја ставила темата :sweat:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.