1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се мував со оженет...

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од samojed, 25 април 2011.

 1. samojed

  samojed Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  12
  Здраво душички јас имам 1 проблем кој сакам да го споделам со вас пред 1 година се запознав со 1 дете во 1 дискотека а он беше од друг град и многу ми беше симпатичен ама ништо немаше мегу нас само си разменивме броеви. После неколку дена мисе јави 1 дете од друг град а он му го дал мојот број а детево неми кажа дека некој муго дал мојот број туку дека погрешка свртел кај мене и ми предложи да се запозаеме во живо и јас прифатив така ама откако се запознавме во живо он ми призна дека истото дете од диското што го запознав му го дал него бројот. И дознав дека тоа дете од дискотеката бил женет и се помирив со тој факт. и со ова дете се слусавме постојано и он се заљуби во мене ама јас него сакав него туку другар му целоо време ме привлекуваше иако знаев дека е женет, и он тоа го примети. Ама он иако беше женет сепак беше голем женскар. Јас и ова дете останавме добри пријатели а он ме сакаше и така цела година и вчера направив глупост бевме во 1 кафана јас 1 моја другарка тој сто мие другар и тој што го сакав што беше женет седевме таму се додека другарка ми несе опијани и јас го искористив мментот ии реков да му се пушта на тој што ме сакаше за мене да неми досага. Така ама баш тој женетиот ми рече да излеземе надвор и откако излеговме се смував со него и имавме орален секс само. Ама кога се вративме другар ми несакаше да ме види ми вика оди си со другар ми јас не признавав дека сум се смувала со другар му ама он веке знаеше и се скара сега со другар му заради мене и сега не живеат повеке а јас сум крива за тоа и сега незнам што да правам а го изгубив најдобриот другар што сиги кажував сите мои проблеми со него и сега ми е тешко поради тоа и плус се вратив дома касно и сега од дома сум под казна цел месец да не излегувам ве молам за совет.

  Знам дека нее оправдано тоа што се смував со женет ама ве молам не ме осудувајте многу ме привлекуваше и се случи онака спонтано без предходен план ама сега го загубив другарот поради тоа и се чуствувам лошо во себе ама неможам ништо да променам тоа е факт

  Знам дека нема никогаш да ми прости што се смував со другар му иако знаев дека вистински ме сакаше он и ми ја докажуваше љубовта на многу начини а вчера многу ме навреди ми рече дека сум лесна зенска што може даја има секој и си заминав сама со такси и ја оставив и другарка ми со нив и си отидов дома
   
 2. i.am.me

  i.am.me Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  127
  занесена

  Каков совет очекуваш тука? Се случило тоа што се случило, времето не можеш да го вратиш назад. На другар ти можеш само да му се извиниш ако си му ги повредила чувствата, иако реално вие сте само другари и ти можеш да бидеш со кој сакаш, тоа не е негова грижа. Држи се понастрана од "женетиот" и не си дозволувај уште еднаш таква глупост. Сигурна сум дека можеш да најдеш и подобар од него.

  Сепак, мене сето ова ми изгледа бесмислено. Имаш 22 години и твоите те казнуваат? :^)

  Се согласувам со Zaljubena111.
   
 3. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.555
  занесена

  Велиш ве молам не ме осудувајте! Па совет не бараш, не сакаш да те осудуваме, а всушност што сакаш?? Само да ни се пофалиш? И не ми е јасно на 22 години да те казуваат :^) и тоа цел месец
   
 4. samojed

  samojed Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  12
  занесена

  Иако имам 22 години сепак моите родители се многу строги кон мене никако неме оставаат да закаснам редовно ме држат под контрола и имам разговарано со нив на таа тема ама нема успех ми велат дека мора да зивеам под нивна котрола се додека несе омажам веке неможам да издржам што така ми прават ама до некаде сама сум си виновна ја имам изгубено довербата кај нив бидејки многу време ги лажев за тоа неможат да ми веруваат. а иначе другар ми ми кажа дека немало дамисе лути ако навреме му признаев а не да го оставам него и да ме нема 40 минути и јас дасе мувам со другар му.
   
 5. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.555
  занесена

  Епа тогаш браво за храброста! Од дома “ строго “ те држат, а ти без страв дек ќе те види некој и може да пренесе на твоите си излегла од кафана со женет и си се муала и згора на се орално си го задоволила :lol: е зар не те беше страв дека некој ќе те види и ќе пренесе на твоите “ строги “ родители?
   
  На Rock-a-Fella и unique123 им се допаѓа ова.
 6. samojed

  samojed Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  12
  занесена

  Ми беше страв ама имав голема зелба дасе смувам со него без разлика на околностите ама ете се случи и сега другар ми ми прости ама ради мене се скара со другар му неможам да си простам за тоа
   
 7. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.600
  Пол:
  Женски
  занесена

  И мене ме интересира, што доби ти од тоа, кое задоволство ти го доби, женетиот орално си го задоволила, а тој пак си заминал кај неговата женичка, кое е твоето уживање тука? Тоа што траело 40 минути?
   
  На k.r.i.s.t.i и unique123 им се допаѓа ова.
 8. Podarok

  Podarok Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  76
  занесена

  Ај да се смуваш !!! Ај НЕКАКО ( Ни тоа не се оправдува) Ама да го задоволуваш ОРАЛНО!!! Оффффффффф кај ти беше мила паметот ( На пасење) Твоите постапки не се во ред!!! Размисли со главчето,сега како така ќе издржиш ама за потоа БЕРИ ПАМЕТ!!!
  Замисли си во иднина иако си млада тебе тоа да ти се случи????Мислеше дека е женет!!!НЕ Е ВО РЕД!!! Соземи се млада си!!!Има живот пред МИЛИОН млади машки (Колку и да бил привлечен не е златен!!!Има и други) Друг пат кога треба да направиш нешто размисли не 10 пати 100 пати пред да донесеш одлука да направиш нешто!!! А за другарот па нормално е така да реагира зошто си гаи чуства кон тебе нормално е да му е криво и така да реагира...
  НИКОЈ НЕ ТЕ ОСУДУВА ОВА СЕ ДОБРОНАМЕРНИ СОВЕТИ!!!
  Поздрав и памет во глава!!!
   
  На Rawr, WildCherry, Krisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. unique123

  unique123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  373
  Кога ти ова свесно си го направила, тогаш сигурно си ги знаела последиците мила. Си знаела дека ќе го повредиш другарот, си знаела дека ќе те казнат твоите што си останала подолго, си ја искористила дури и пијаноста на другаркати за најдоприот другар да не ти досаѓа. Среди си ги приоритетите девојко. Јас незнам како си моежела да бидеш со женет човек и да имате орален секс, па колку сака нека те привлекува ТОЈ Е ЖЕНЕТ. Има некои норми, кои не се прекршуваат. Јас незнам како од строги родители излегла ваква девојка, која само затоашто ја привлекувал женет човек, орално го задоволувала и ги заебала сите дуги околу неа :clap:
   
  На ADOKI и Podarok им се допаѓа ова.
 10. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Само едно можам да пишам
  :worried:ilent: :swear: :clap: :clap: :clap: :clap:

  Ова ми е типично к*рвинско однесување.
   
  На LUCERKA, Princess.A, Rawr и 19 други им се допаѓа ова.
 11. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  911
  Мисла дека сите феминки што ти напишале се во право, не си мала за да не размислуваш трезвено, не си дете за да те заведе женет човек ти веќе си оформена личност и не си требала да дозволиш тоа да се случи на твои години деца чуваат , јас разбирам ти врие крвта може те завеле емоциите итн, но размисли си убаво што правиш и со кого.
   
 12. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  woooooow :?: :?: 22 години?? Епа не би рекла..Кај ти е паметов девојко? НИКАКО не те оправдувам што си се мувала со оженет, а се згрозувам од помислата што си задоволила орално некој што не го познаваш добро плус и оженет човек.. А за типот едно најголемо браво си нашол овца за стрижење па не е луд да испушти ваква шанса. неможам да сватам колку „стегнато“ те држат дома.. Ваквите теми ме иритираат само се отварат нови теми и се фалите на вашите глупости :devil:
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 13. argentina

  argentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  10
  незнам шо да кажам како уживаше во постапката треба да се цениш повеќе требало да се надеваш тој шо е слободен тебе да те задоволи
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. brazilia

  brazilia Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  744
  никој не чита меѓу редови!?
  девојчето правело погрешни чекори и пред тоа!
  затоа ја казнуваат повеќе отколку што треба.
  а ова е сигурно нешто многу понезначајно од она што го згрешила претходно.
  затоа памет у глава дете и добро е барем што можеш да си признаеш такво нешто некаде, т.е. овде :lol:
  убаво е да разговараш за тоа, полесно ти иде после, нели?
   
 15. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  А овој шо имавте секс без кондом е друг мувач или како. :^) . Убаво ти кажа Блонд, збери си го умот и место на 22 години да орално задоволуваш позади кафеани оди прочитај некоја книга, очигледно ти фали. И да јас те осудувам, секој реален би те осудил. Мислам дека е време да на овие години знаеш што сакаш од животот, ок е ако тоа е мување, ама со женети, позади кафеани. :x .
   
 16. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.714
  Паааааа, секој си има различни желби. Можеби како мала нејзината желба била да се мотка со женети мажи позади кафеани и бројката на орално задоволени (иако сумњам дека е само орално) да е поголема од жртвите во Холокаустот.
  Well guess what? Tadaaaaaaaaaaaaaaaaaam.... Your wish is coming true!
   
  На SexiLy, magnolia и parrot им се допаѓа ова.
 17. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.761
  Душичке испуши му го и на другаров, ама во друга кафана. Очигледно е дека се лути детево, па не си постапила фер. Зашо само едниот да биде задоволен

  Баш убаво вака шо сподели, споделивме и ние мислење......и така сите среќно си живееа
   
  На SexiLy, svetlana-74, parrot и 12 други им се допаѓа ова.
 18. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  2.670
  На крај краева, MOVE ON!
  Се измува и сега што? Си имаш свој живот. А тоа што си зафркнала со другарот, сама си крива.
  Што е сега? Не ти посветува доволно време како што ти посветуваше порано? Е нема :)
   
  На srcekrsacka и sanjaeva им се допаѓа ова.
 19. barbie-hilton

  barbie-hilton Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Леле аман луѓево се само некои глупости бе како можат вака да не се контролираат навистина не можам да сватам јас имам 20 па досега не сум помислила на ваква глупоста не друго бе ова е нискост леле не дека те осудувам животот е твој ама ова е понижувачки и нормално е да ти се пуштаат и женети ама за нив треба да постои едно големо НЕ без оглед колку ти се свиѓа а не ти орално да го задоволуваш, девојче прибери си го паметот оти со вакво однесување наскоро секое мако ќе те третира како крпа знам груба сум ама мора така за да сватиш... :tmi:
   
 20. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  421
  Иако мислам дека девојчево е малолетно според муабетот, ама ми се :puke: додека читав
  Па како бре мајку му стара, како ве воспитуваат вас?
  Како можеш бре девојче во огледало да се погледнеш?
  Имаш ли грижа на совест?
  Можеш ли да спиеш навечер?
  Па со кој памет, со женет човек?
  Да простиш, ама тоа што било кај тебе во уста, можеби пред да се најде таму 3 саати било на некое друго место кај жена му
  Ја с не можам ова да го разберам, а искрено не се ни трудам
  Гнасно ми е
   
  На lifecreator му/ѝ се допаѓа ова.