1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се плашам да не и се врати на бившата

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од Emchulence, 12 март 2011.

  1. mimi.d

    mimi.d Активен член

    Се зачлени на:
    3 април 2014
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Ne mi dozvoluva da raskineme se sakamee mnoguu i dvajcata, mnogu pati rekov da raskineme i sekogas bev taa koja sakase kraj ama ne dozvoluva me saka i nemoze da zamisli bez mene
     
  2. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.961
    Пол:
    Женски
    Ах, што да ти кажеме... речи му дека и ти имаш нешто за расчистување па кога ќе расчистиш ќе го бараш.
     
    На eloves, anichka94, Daleron и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  3. mimi.d

    mimi.d Активен член

    Се зачлени на:
    3 април 2014
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    3
    Пол:
    Женски
    Da ama ima le tuka pricina da zavrsime poradi nea a toj ne imal nisto so nea duri ni baknez toa e decka ljubov i samo fb pisuvanje i saka da ne me lazhe oti ona mu vikala zdravo i on nemozel da pomine onaka a i mu smetalo sho ona go gledala nekako i mislel kako da rasresi se i mi kazha vcera koga u wc u kafic ja videl i ona mu kazala zdravo i on na nea
     
  4. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Добро, колку години имате деца? Чисто информативно.
    Со бившата се немал ни бакнато, се немале ни видено може, важно на фб си пишувале и во врска се децата еј човече каква врска. И сега зашто таа му викала ЗДРАВО по улица, овој кутриот не знае на што биле и сака да расчистат :o кој проблем човече, сигурно 14/15 години имате
     
    На Name и Irrepleceable им се допаѓа ова.
  5. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045
    Има бе такви шлакнати мажи,еден мој другар три години одеше со девојка му,а во еден муабет ми вика Аничка јас уште не можам да ја преболам бившата со која одев 5 месеци.Кога ќе ги затворам очите таа ми се појавува.свашта.И после три години да не бидиш мирна.

    Искрено тоа да ми го рече.ќе го измачам додека здраво не се покае што рекол!
    Кај така сум алергична на бивши,па така да ми речи нервен слом ќе добијам.
     
    На H.VAGA и tessie им се допаѓа ова.