1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се сомневате ли во верноста на вашиот партнер?

Дискусија во 'Канта' започната од Nezna28, 21 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nezna28

  Nezna28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  215
  Дали се сомневате во верноста на вашиот партнер?
  Дали ве јаде црвот на сомнежот, и дали го проверувате во смисла на пораки, фб и слично или 100% му верувате.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.