1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слатки

Дискусија во 'Канта' започната од pink4ever, 30 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.013
  Бидејки не видов тема, а ке ми треба по некој рецепт..
  Какви слатки најчесто правите?
  Како ги декорирате?
  Кои се највкусни?
  А кој најубави на изглед?
   
 2. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  за рецепти има теми, еве ги: http://forum.femina.mk/recepti/kolaci-t269/ http://forum.femina.mk/recepti/recepti-za-torti-t1388/, а ако ти е за како ги декорираме, кои се највкусни и најубави на изглед ова не е соодветна подкатегорија, требаше во храна и пијалоци, ова е подкатегорија рецепти, и Btw ти правиш слатки? браво :clap: стварно браво, пошто гледам имаш 14 години
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.