1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фарбање

Дискусија во 'Канта' започната од brunete, 26 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Здраво девојки :) Сакам да ве замолам за еден совет.Јас имам темно кафеава коса(накај црна) и сакам плава да се шатирам.Би ми одговарало ли ?
   
 2. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
  Во милион други теми можеш да најдеш одговор на прашањево кое секоја втора го поставува више, дајте разгледајте ги темите на форумов не туку отварајте нови да се трупаат, и онака ќе бидат заклучени.

  kosa/bojadisuvanje-na-kosata-t410/

  kosa/satiranje-t2079/

  kosa/posvetla-kosa-t151/

  kosa/svetli-prameni-t6653/

  Види во шатирање и светли прамени, и не знам зошто темава си ја крстила Фарбање кога ти сакаш да се шатираш. :fubar:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.