1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фармерки !!!

Дискусија во 'Канта' започната од vanilla-sky, 13 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vanilla-sky

  vanilla-sky Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Дали некој знае каде можам да најдам убави фармерки по можност црни (може и темно сини), но без избледени делови, без ликра . Сакам модел што ке ја прати линијата на нозете и нема да биде претесен (сакам прави ногавици, а не од оние што надолу се теснат па не можеш да ги соблчеш) т.е. фармерки што ќе можам да ги носам и на работа и притоа да изгледам пристојно.
  Низ градов само гледам претесни и "премодерни" модели :( . Помагајте ве молам !!!
   
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
 3. vanilla-sky

  vanilla-sky Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Јас ја поставив темава баш затоа што не најдов информации на другите веке отворени теми. Ми треба конкретен совет т.е. дуќан каде ке најдам такви класични фармерки. Однапед благодарам на оној кој ке ми помогне!
   
 4. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  Доколку не си нашла таков одговор, си можела да поставиш прашање во тие теми.

  Да не бидам офтопик, не знам да ти посочам дуќан точно каде да најдеш такви фармерки.
   
 5. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Њу Јоркер и Евроазија, ѕирни има интересни, и не премодерни ко што викаш, онака, поедноставни. ;)
   
 7. vanilla-sky

  vanilla-sky Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Fala mnogu Angelce ! Definitivno ke gi proveram ove dve masta :* !!!
   
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Темата е дупла и поради тоа ќе биде заклучена.
  [mod-dupla:1pa5cufy][/mod-dupla:1pa5cufy]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.