1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фит-тело

Дискусија во 'Канта' започната од lovely99, 8 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovely99

  lovely99 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Епа вака девојки..
  Имам голема мака.Имам тело и све тоа кое за две месеци можам да го стокмам и да ми биде како бомбона,но еве сеуште се немам одлучено а имам во план.Проблемот е во тоа што не знам со какви вежби да започнам,не знам кој се корисни и од кој би имала резултат.
  1.Значи имам добар задник,голем е така баш каков што сакам,но имам сало на него кое мора да го снема .. и исто така морам да го подигнам и зацрстам, за да дојде до израз.Ми требаат вежби за тоа.И ако имате некој вежби кои стварно ви помогнале ве молам пишете.
  2.Сакам потенка половина и рамен стомак.Вежби кој ви помогнале на вас или на некој што го познавате ве молам пишете.
  3.И најчусвителната тема.Моите нозе.Имам така подебелки нозе и не знам како да ги ослабам..Сите вежби што сум ги правела биле само за зацрвстување.,а јас сакам да ги ослабам тро.
  Немам услови за фитнес,бидејки дома веке доволно пари му трошам.Часови по англиски,математика,ракомет и сл.Барам нешто за по дома.И ве молам не викајте џограње.Од тоа џогирање задникот ми стана како удрен со тепсија одназад.

  Однапред ви благодарам. :rofl:
  Имајте пријатен ден :* :inlove:
   
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  Ххх ова за задникот баш ме изнасмеа а инаку имаш и доста вежби на фемина за тоа.
  П.С. Дупла тема
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.