Фризури со плетенки

Дискусија во 'Коса' започната од a7-Femina, 24 мај 2014.

 1. a7-Femina

  a7-Femina Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  20
  Епа еве вака....ке ви се пофалам имам умешност во плетењето но немам некој идеи како.... Некој понуди или фотографии?? :?: :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885