1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хигиенски производи за бебе 0м

Дискусија во 'Канта' започната од Teliko, 30 октомври 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Teliko

  Teliko Нов член

  Се зачлени на:
  14 мај 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Барав, но не најдов слична тема, па си велам да ја отворам, сигурно ќе биде корисна за многу мајки. Наскоро ќе се породам со прво дете, па сигурно претпоставувате дека немам идеа што е неопходно,а што не. Не сакам да претерувам со се и сешто и на крај да не искористам ништо, па мајки помагајте :D
  Прашок за перење, омекнувач, шампони, купки.... кои производи ги користевте и од кои сте задоволни?
  Што се треба да имам за почеток?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.043
  Допаѓања:
  55.884
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.