1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хистеросалпинго-контрасна сонографија

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од missswety, 20 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. missswety

  missswety Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Женски
  Пребарав ваква тема но не најдов. Ме интересира што всушност значи ова и каков е методот , ако некој има слично искуство ве молам нека го споделе. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.