1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Црвени точки на главата од пенисот

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од peperutkata123, 16 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. peperutkata123

  peperutkata123 Активен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Можеби има некоја друга ваква отворена тема но ке ми извинете бидејќи сум нов на форумот и малку побарав но неможев да најдам.. Вака, пред 2-3 дена ми се појавија црвени точки на пенисот, тоа ми се има појавувано и порано но го миев со чај од босилок и исчезнуваа но сега веке 3 дена не ми исчезнуват. Дали знаете за што се работи и дали ке ми помогне ако го премачкувам со кремата Канестен и знаете ли колку чини таа? Благодарам однапред! Поздрав :)
   
 2. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.275
  Пол:
  Машки
  peperutkata123 ?!? :^)

  А кај си го стаал?

  Мене ми личи на класичен случај на нафрлајне, или попознато како нафрљотина. :geek:

  Абе се намножија мажишта на сајтов?
  Излеа више мужи од жени има, а?
   
 3. Emily Dora

  Emily Dora Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2014
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  140
  Пол:
  Женски
  луге стварно што може да е тоа еднаш и дечко ми после односот се нафрла на главата на пенисот со црвени точки и на едно место му отече малку:worried:
   
 4. madilomer

  madilomer Нов член

  Се зачлени на:
  11 април 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  A sto bi bilo toa na vrvot na kozickata na penisot ima svrbenje i kozickata se stegna sega glavata nemoze da izleze izleguva so maka ali posle ima bolki
   
 5. amore_mio1

  amore_mio1 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2015
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Toa so crveno tocki mpzno da e kandida zatoa sto kaj mazite taka se manifestira crveni tocki na glavata na penisot i okolu regiite....ne sum bas sigurna no kolku sto imam citano i prasano gonikolog toa e zs i masmi imase taka a jas mu imav prefrleno kandida i be taka...i go prasav mojot ginikolog i toj mi rece deka e kamdida i ni rece da se odmijuva so kamilicani da koristi kanesten i mu ....e sega ako ti imas edna partnerka bi trebalo taa da odi na gin.pregled i da se vidi sto e i neka prasa za tebe tuka nema stram...
  Pozzz
   
 6. martaskata

  martaskata Нов член

  Се зачлени на:
  29 март 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Имам 18 години , и пред 5-6 дена ми се појавија многу мали црвени точки на главата на пенисот , на левата страна од главата на пенисот и надолу се појавуваат повеќе , до крајот на главата од пенисот.Немам такви на кожата , само на главата од пенисот.Сум немал до сега однос , па помогнете.И не го д**** по 20 пати дневно , туку на 2 дена по еднаш , а од ко се појави ова , 3 дена не го д**** , ама ништо нема промена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.