1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шампони

Дискусија во 'Канта' започната од lightning123, 17 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
  Imam problemi so prvut, pa da prasham: znaete li nekoi shamponi koi pomagaat protiv prvutot? Ili pak nekoi smesi?
   
 2. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  Веќе има тема за шампони, http://forum.femina.mk/kosa/sampon-i-regenerator-t1510/
  вметни го таму прашањето во случај да ти ја избришат темата оти е дупла, а можеш и во оваа тема да побараш, специјална за проблеми со првут http://forum.femina.mk/kosa/prvut-t47/ разгледај ја, сигурно ќе најдеш соодветно решение :)
   
 3. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.