1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ве исполнува и што ви е највредно во животот?

Дискусија во 'Канта' започната од love23, 13 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  913
  Мене секојпат малите нешта ме исполнувале, дури и најмала ситница ме прави радосна :D , а највредно нешто во животот ми здравјето и семејството се друго е споредна работа :*
   
 2. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Нареден пат пријавувајте дупли теми преку копчето за пријавување. Темава ја испраќам во вечното почивалиште.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.