1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да правам

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од pesimist, 24 септември 2010.

  1. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Не дека постојат, таков е зборот. Демек кога некој е сосем спротивен од она што треба да биде. :)
     
  2. pesimist

    pesimist Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    Не знам што и како но ова ми станува навистина терет и премногу нервози за кратко време...:worried:S... зарем така заслужив да ми вратиш после се- се неговите зборови..но како да објаснам за да сфати дека на сила убавина не биве..."ти ме врати во живот откако те сретнав"..."за два дена ќе добиеш повик да ми дојдеш на погреб"...:worried:...ужасно ми е...
     
  3. AppoloN

    AppoloN Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 септември 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    132
    A да го остаиш да си се убие како што вика тој нели....... па да видиш дека ништо нема да си напраи..... глава сечам?
    КОј е толку храбар и себичен да си крене рака на себе?
    Блефира а ако проба нешто мислам дека треба да оди на одмор малце во оние собите бели што имаат душеци место ѕидови......
    Само сум реалнен ништо лично ни иронично
     
  4. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ Ти кажале дека брзата слепи ги раѓа?
    Ете, избрза со коментарот, а не ни забележа дека девојката ја има темата поставено и веќе е дискутирано.
     
  5. AppoloN

    AppoloN Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 септември 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    132

    Се исправив....... и да ми кажале, и така било :D :D :lol:
     
  6. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Леле леле шпански серии и 300 чудесии.
    Ај вака моме ќе ти кажам. Лани имав еден дечко зацапана во него до уши бев! Кога сакаше да ми раскине и јас истиве филмови му ги направив. Ама бев по-поетична и ми успеа. Му реков, барем на погреб дојди ми. :D Му кажував дека бесилката е спремна, само еден чекор фали и се ќе биде готово. :D
    Еве јас ти кажувам по мене. И јас овака препаѓав цела недела по ред дека ќе се убијам, обесам, исечам вени и незнам што :D . Кулирај и не се замарај. Со тек на време ќе сфати тој дека е залудно. Едноставно залудно е, нема поента нема зошто да останете заедно. Немој да му веруваш дека ќе се убие.
    Ти гарантирам дека нема да си направи ништо!!!
     
  7. macence85

    macence85 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    1.217
    Допаѓања:
    821
    Ова убивање на рати дојде..два дена се убива овој..абе ајде остај го веќе. Ако му беше до убивање до сега ехеееее ќе гледавме на вести.Филмови филмови само прави.Стегни заби ајдее не давај вака да те малтретира, шо е ова?! Жива тортура ти прави, а љубовта не е по нарачка така да немој да имаш никаква грижа на совест. Секој човек се бори да биде среќен, тука нема ништо лошо. Ако не го сакаш, немаш никаква обврска да бидеш со него.
     
  8. macence85

    macence85 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    1.217
    Допаѓања:
    821
    Јас се извинувам не се убивал два ами четири дена..оф лелее :fubar:
     
  9. AppoloN

    AppoloN Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 септември 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    132
    Што.....уште не се отепал? Дај ми број да го потсетам........да не забораил....
    А бе девојко уживај животот е пред тебе за ти да го живееш ако му дошло на некој до бесење нека повели нема што ти да си земаш на срце.
    Живеј си и најди си ја среќата.....овој нема аир од овој......џабе му е!
    Животот е премногу краток да си го трошиш на будали како оваа....4 дена имаш изгубено а тоа е многу затоа што секоја секунда се брои.........
     
  10. pesimist

    pesimist Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    0
    Вчера сабајле ми стигна порака дека наводно претходната вечер го удрила кола и дека пораката е од братучед му..но беше напишано и да не му кажувам на брат му пошто тој не знаел ништо за тоа...со тоа уствари се сомневам во тоа колку пораката е вистинита... денес немам никаков контаткт со него ...а не ни сакам повеќе да имам
     
  11. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Епа чим е така, готово!!! Бриши го од секаде, и настрана од такви психопати :!: Нека не те интересира што и како се случува или што има тој да каже. ти си го кажала твоето и доволно е. Ако не се помирува тоа си е негов проблем.
     
  12. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    Ти стисни сега на пораката...-ми се допаѓа- и пиши му ЛООООЛ! :D
    Лаже суши,психопат!
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.