Што помага против црнки и акни :/

Дискусија во 'Канта' започната од famous-girl, 3 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. famous-girl

  famous-girl Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  28
  Во последно време почнаа да ми излегуваат многу акни и црнки.Помош :( ...Ако знаете и некоја домашна маска или нешто од кујната што произлегува кажете.
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.478
  Допаѓања:
  3.823
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.