1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ве молам помогнете

Дискусија во 'Канта' започната од cristianoronaldo, 27 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cristianoronaldo

  cristianoronaldo Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Значи се скарав со една другрка која многу ми значи и многу ја сакам... сега многу се каам и незнам што да правам многу ми е криво ве молам дајте ми некое убаво извинување кое стварно ке помогне иначе ке полудам ве молаааааам :"(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Нема потреба од нова тема, за твоето прашање можеш да се обратиш во следните теми:
  opsti-diskusii/problemi-i-soveti-vo-vrska-so-prijatelstvoto-t8171/180.html
  vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/

  Големи букви се користат само за потенцирање во постот, а и кога се отвора тема, насловот треба да биде поконкретен.
  Прочитај ги правилата на форумот :) pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.