1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

книги :)

Дискусија во 'Канта' започната од Ema.D, 28 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ema.D

  Ema.D Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Ве молам кажете ми некоја добра книга за читање :)
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
  Ema.D, еве неколку теми што можат да ти помогнат:
  literatura-i-umetnost/knigi-kolku-citate-i-sto-preferirate-t131/
  literatura-i-umetnost/preporacajte-kniga-t1081/
  literatura-i-umetnost/kniga-koja-ne-bi-ja-preporacale-t3163/
  literatura-i-umetnost/posledna-procitana-kniga-t852/

  Во иднина, пред да отвораш нова тема разгледај дали веќе не постојат слични. ;)

  Задолжително прочитај ги и правилата на форумот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.