Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

плс....

Дискусија во 'Канта' започната од sweety923, 20 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweety923

  sweety923 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  2
  за оние кои имаат искуство дај кажете некои таблетки или слични средства за слабеење од кои навистина има резултати ги има ли слим лај во аптека? Ефикасни ли сее? Била ли некоја на третман во салон за убавина има ли резултати? Чекам одговори. Однапред ви благодара поздрав :tmi:
   
 2. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  599
  Допаѓања:
  349
  Мислам дека има мн вакви теми... разлистај малку :) :*
   
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
 4. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.082
  Допаѓања:
  1.631

  http://forum.femina.mk/dieti/tableti-za-slabeenje-t1673/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.