подарување книги

Дискусија во 'Канта' започната од Dannyz01072017, 4 мај 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dannyz01072017

  Dannyz01072017 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите ме интересира дали има некој кој подарува книги? :handshake::l:
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.701
  Допаѓања:
  25.337
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.