1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фарба за коса

Дискусија во 'Канта' започната од hristinask8, 10 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hristinask8

  hristinask8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  што мислите која е најдобра ? :?: ми треба плава боја :)
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Има ваква тема
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  kosa/
  Еве барај тука тема...Пред да отвориш тема добро разгледај кои категории има и какви теми во нив.
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.