Bolki

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од malena.93, 19 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. malena.93

  malena.93 Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Skakm da prasam. Vcera imav seksualni odnosi so dlaboka pentracija. Posle sexot mi se pojavija strasni bolki koi mi se sirea niz celiot stomak. Eve seuste gi imam tie bolki. Sto da napravam?
   
 2. White--Swon

  White--Swon Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојче најдобро оди на гениколог, не знам колку долго си сексуално активна ама не би требало да чусвуваш болка...Можи да се работи за инфекција, затоа најдобро консултирај се со доктор
   
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.792
  Допаѓања:
  5.401
  немало потреба од отварање нова тема...
  си има соодветни теми!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.