1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Citomegalovirus

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од ELIT-----84, 20 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ELIT-----84

  ELIT-----84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  47
  Sto znaete za cmv igg- igm+ i dali moze da nasteti vo bremenost
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.