1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali koristite vaginalni i koj se najefikasni???

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Sweet7, 18 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.