1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

DEAR COFFE I LOVE U

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  неможам да ги замислам утрото без едно ладно нес кафе поготово кога го пијам на широк сокак со дечко ми... :D а вие?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.600
  Допаѓања:
  59.535
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.