1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

F*ck Marry Kill

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Isobel, 9 јули 2018.

 1. Isobel

  Isobel Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2018
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  212
  Многу лесна игра, се пишуваат имиња на три личности и членот после вас одбира едно од трите: F*ck, Marry, Kill.

  Еве јас прва ќе пишам.
  Johnny Depp
  Brad Pitt
  George Clooney

  If this game offends anyone, клуч.
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.274
  Допаѓања:
  77.207
  Пол:
  Женски