1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fibrozen jajnik

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од NeneNene, 18 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NeneNene

  NeneNene Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Pocituvani,
  Maticniot ginekolog mi rece deka edniot jajnik mi e fibrozen t.e deka negovata funkcija e namalena.
  Na internet doagjam do poinakvi objasnuvanja za toa sto znaci fibrozen. Ve molam ako moze da mi kazete Vase mislenje okolu ovaa sostojba i dali i kolku toa bi pretstavuvalo problem za mojata plodnost.
  Do sega nemam rodeno, imam 26 godnini.
  Vi blagodaram odnapred i sekoe dobro.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.