1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fustan za polumatura!!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Hip-Hop.Baby, 8 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hip-Hop.Baby

  Hip-Hop.Baby Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Devojkii ako moze nekoja slika od fustan za polumatura bidejki stvarno neznam kakov da mi bideee fustanott plsss?! :)
   
 2. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.597
  Рано ти е девојче, мисли си со време каде ќе се запишеш во средно.
  Не се потресувај толку, полуматурата не е нешто посебно, ниту некое генијално достигнување.
  Читни некое книгиче, разбиј си го шаблонот, не си го тупи мозочето со глупаштилоци.
  Во меѓувреме, ако толку инсистираш - Бујрум

  moda-i-stil/matura-t206/
  moda-i-stil/fustani-t1186/?hilit=%D1%84%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8
   
 4. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
 5. Hip-Hop.Baby

  Hip-Hop.Baby Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.