1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ginekoloski pregledi

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од devojce90, 11 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devojce90

  devojce90 Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Imam nepolni 23 godini, no seuste sum nemala seksualni odnosi, pa me interesira dali bi bilo ispravno da izberam maticen ginekolog i da napravam eden exo- pregled, cisto da se proveram dali e se vo red (se razbira kolku moze da se doznee od obicen exo pregled, bidejki vaginalen nemozam da napravam), najmnogu sum zagrizena posto ima sekakvi bakterii i infekcii denes, a imam mn cesto i belo pranje, pa ako moze nekoja inf okolu toa dali i vi red i kako da se namali. Ve molam za sovet.
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.223
  Допаѓања:
  5.743
  постои ваква тема....инаку за бело пранје можеш да се миеш со камилица или со раствор од сода и вода ;)
  нека кажат поискусните ;) ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.