1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

help!!

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од k.a.r.m.e.n, 20 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.a.r.m.e.n

  k.a.r.m.e.n Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  8 месеци бевме разделени со дечко ми и не бев воопшто сексуално активна. Пред две недели се вратив во САД, што значи имавме секс после долго време.Чувствував голема болка меѓутоа сметав дека тоа е нормално.Но, пред некои 2-3 дена почувствував болка и жежење при мокрење исто и при вршење голема нужда. И забележав дека имам некој вид на мозолчиња и на усните и кај отворот на вагината, како и околу аналниот отвор. Ве молам кажете ми дали е тоа некое нормално надразнување или пак нешто посериозно?
  Благодарам
   
 2. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  222
  Не сум искусна и незнам што би можело да биде али не ке да е нормално.
  Оди си на гинеколог најубаво!
   
 3. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  ne e voopsto normalno poseti si ginekolog odma
   
 4. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  635
  најубаво оди кај гинеколог!
   
 5. feferona

  feferona Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  94
  Наликува на инфекција, а не на некое нормално надразнување.
  Каков вид на мозолчиња, бели, црвени,....... ?
   
 6. k.a.r.m.e.n

  k.a.r.m.e.n Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0  crveni....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.