1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Histerektomija

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од BELONG69, 14 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BELONG69

  BELONG69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Zdravo na site, imam 46 godini I pred 8 meseci mi otstranija matka I jajnici poradi golemi tumori,benigni.Preku nok se najdov vo menopauza,I ne znam sto me ceka....dali nekoja od vas ima slicno iskustvo? :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.