1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako???

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од 17mart, 21 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 17mart

  17mart Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  388
  Sakam da ve prasam kako da se zastitam pri seksualen odnos so partnerot ama bez koristenje na kondom???
   
 2. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  573
  Иди на гинеколог да ти препишат апчиња, друг начин нема. Значи, нема неможам да одам, срам ми е, ако сакаш сигурен секс без кондом, мораш на гинеколог.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.