1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

menstruacija

Дискусија во 'Канта' започната од kompijuter, 31 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kompijuter

  kompijuter Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  epa vaka dali imate dobieno menstruacija ? ako imate dobieno menstruacija kako se custvuvate? ednostavno se za menstruacijata ajde da se dopolnime moze se da kazuvate. :rofl:
   
 2. kompijuter

  kompijuter Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  се извинувам што не пишував со македонска подршка извинете уште еднаш
   
 3. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.