1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Neznam?

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од ane-mila, 18 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ane-mila

  ane-mila Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Imav odnos so decko mi.
  Ama on sega ima na negoviot penis, gore ima kako crveni tocki i go cesa. sto moze da e toa?
  Fala odnapred. :D
   
 2. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  10.294
  Можно е да се работи за некоја инфекција,но за да бидеш и ти сигурна да не се работи случајно за сексуално пренослива ти препорачувам да се прегледаш и обавезно ПАП.
   
 3. ane-mila

  ane-mila Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Belo pranje e, nisto strasno..
   
 4. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  756
  Дај не треси глупости ке ти се смејат сите
  како може да е бело прање кога на дечкото глвчето на пенисот му е со црвени брункички и го чешат??????
  најверојатно е некоја габична инфекција или гинеколог или канестен крем
   
 5. Mama25

  Mama25 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  10.955
  Пол:
  Женски
  Појди си на гинеколог ова не е прашање за на форум неможеме ние од тука да ти помогнеме ниту на тебе ниту на дечкоти :?: Како вака за сериозни работи барате мислење од тука :x мислете малку на своето здравје не е заебанција !
   
 6. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  10.294
  Ама дечките ич не мислат на сопственото здравје,паметот им е само во сексот,а не и на последиците од него. :x :x :x
   
 7. babymama

  babymama Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  225
  Добро бе деца, имате ли вие памет?!?! Вакви прашања на лекар се поставуваат, не на форум !!!! Тука може кој што сака да ви пише!!! Мислете малце со тоа главите!!!
  И друг пат, смислете барем нешто за наслов, а не само НЕЗНАМ!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.