POMAGAJTEEE

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од viktoriaaaa, 20 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viktoriaaaa

  viktoriaaaa Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  ednata usna na klitorisot mi e ispapcena malku nadvor od vaginata i e podueno,meko.. kako polno so neshto sum Imala odnosi dali e nekoja infekcija ili nesho slicno ve molam za pomosh,VE MOLAM...a i me boli koga sedam i koga se dvizam.....
   
 2. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  411
  Полека полека, не паничи, може да е некоја бубуличка или иритација од влошка која си ја носела доколку си имала циклус деновиве или пак од секојдневна влошка. Значи се што треба да направиш е да не паничиш. Најдобриот начин да дознаеш што е, е да отидеш на гинеколог, а ако не можеш да дочекаш, свари чај од камилица и пари го местото.
  Поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.