1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prerana menstruacija

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од lutka77, 28 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lutka77

  lutka77 Нов член

  Се зачлени на:
  28 декември 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo sakam da prasam od sto moze da mi se sluci ovoa
  Imav mestrualen ciklus na 11.12 najcesto mi trae od 4-5 dena mi zavrsi na 15 ti, no deneska pak mi dojde na 27.12 od ko mi zavrsi ima samo 12 den
  Ne znam sto da pravam ima li nekoj vakvo iskustvo treba da li da pobaram ginekolog
  Fala
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.