1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

PROBLEM !

Дискусија во 'Канта' започната од alilaja, 6 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. alilaja

  alilaja Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Zdravo
  Imam 20 godini i vo poslednite 3 godini sum premnogu posvetena na vezbanje,ishrana i izgledot na moeto telo. vezbam sekoj den po 2 casa, se hranam zdravo no nikako ne mozam da oslabnam. imam malku pogolem zadnik i nikako ne mozam celosno da go izramnam stomakot. probav i so apcinja,sega zedov l karnitin pa ke vidam kako ke ode, no do sega ne mozam nikako da oslabnam, nekoi mi velat deka sum previse stegnata i zatoa ne mozam da oslabnam. ve molam za pomos
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 2. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.429
  :@ оф срце и јас го имам истиот проблем.. и уште му немам најдено лек. ;(
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.359
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.