1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Rolovan ROLAT

Дискусија во 'Канта' започната од marija.1986, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija.1986

  marija.1986 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  obozavam rolovan rolat..aj ve molam recept sakam da si prigotvam ..
  [mod-kirilica:2i956kn9][/mod-kirilica:2i956kn9]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.