1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Segment na urina

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од devojce90, 19 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devojce90

  devojce90 Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Pred nekoj den bev da proveram urina i doktorot mi rece deka segmentot mi e pokacen 15-20, a za zena bilo normalno do 10/13 mislam, a cesto imam i belo pranje i cesanje nz dali e od toa, mi rece da pijam uvin caj i caj od brusnica...pa dokolku nekoja od vas ima iskustvo ili znaenje vo odnos na ova ve molam za sovet/mislenje...Fala odnapred :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.