1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slatki

Дискусија во 'Канта' започната од marija.1986, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija.1986

  marija.1986 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Baram predlog za slatki za imenden ...podrav, odnapred blagodaram
  [mod-dupla:3u7iz9qv][/mod-dupla:3u7iz9qv]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.