1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sterilitet

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од macence7, 20 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macence7

  macence7 Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  Pocituvan,
  Sakam da prasam dali e mozno da imam nekoja bolest dokolku ne cuvstvuvam nikakva bolka vo predelot na stomakot i imam redovna menstruacija i dali ima nekakvi simptomi spored koi moze da se zakluci deka e mozno da imam sterilitet? Dosega nemam poseteno ginekolog.
  Blagodaram odnapred.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.