1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zlezdi

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Daciiiii, 23 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Daciiiii

  Daciiiii Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Zdravo...Mi se pojavija zlezdi(topcinja) sto moze da bide ve molam pomos :)
   
 2. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Па и мене ми се имаат појавено повеќе пати ама сами се губат по извесно вρеме.
   
 3. Daciiiii

  Daciiiii Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Znaci ne e nisto strasno a dali imas otideno na ginekolog za ovaa ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.