Експрес вежби

Дискусија во 'Канта' започната од stojanovskata, 22 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  473
  Допаѓања:
  122
  Ве молам некој да написхе експрес вежби за страницхните мускули на стомакот односно спојлерите и за мускулите помегу нозе.Ми требаат ефективни вежби и вежби кои даваат брзо резултати дека за една недела идам на одмот и мора малце да го затегнам телото!!!!!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.