1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Книги (:

Дискусија во 'Канта' започната од Emmie, 5 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Emmie

  Emmie Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  6
  Па вака.. Ја сакам да читам книги. Општо сакам да земам книга која што ќе го опишува животот. Во книгата сакам да се збори што се можеш да доживееш и како да се справиш со тоа или пак нешто како во врска со пријателите/пријателките. :) Ако некој прочитал али НАВИСТИНА совршена книга во врска со тоа ве молам да ми каже пошто во последно време многу се зафатив да читам книги. :) [/size]
   
 2. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  889
  Допаѓања:
  302
  Девојче вакви теми има повеќе.
  literatura-i-umetnost/knigi-kolku-citate-i-sto-preferirate-t131/
  literatura-i-umetnost/momentalno-citam-t2186/
  literatura-i-umetnost/preporacajte-kniga-t1081/
  literatura-i-umetnost/posledna-procitana-kniga-t852/
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена,затоа што веќе постојат слични.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.